خدمات برش لیزر

برش لیزری شابلون

برش لیزری شابلون
برش لیزری شابلون

برش لیزری شابلون

دنیای مدرن و تکنولوژی مدرن ، لایف استایل مدرن و در نتیجه سهولت در انجام کارهای روز مره همگی حاصل تکامل بشر و خلاقیت هایی است که انسان ها امروز با مدیریت به ماشین آلات روز به همه اینها رسیده است . ما برای نوستن یک حروف با درج یک نقش روی دیوار و…. باید با نهایت دقت این کار را مانول انجام میدادیم . اما امروزه انواع شابلون های حروف و نقاشی و انواع آرم و علائم وجود دارند تا ما را در این زمینه یاری کنند . کاسپین پرو در زمینه خدمات برش لیزری شابلون روی ورقهای پلکسی ، انواع طلق ها و ورقهای ام دی ام قرار است نسلی مدرن از انواع شابلون های مقاوم را به شما معرفی کند . همراه ما باشید با خدمات لیزر کاسپین پرو در زمینه تولید شابلون های 2 میل تا 16 میل

خدمت لیزر ورقهای 1 میل تا 16 میل
برش لیزری شابلون

کاربرد برش لیزری شابلون

اگر بخواهیم به هر کدام از شابلون ها اشاره کنیم با بیش از ده های هزار صنف کاری ، هزاران هنر و …. سر و کار داریم که قابل شمردن نخواهند بود . اما ما این کاربردهای بیشمار برش لیزری شابلون را به چند دسته تقسیم میکنیم تا اگر قصد تولید هر نوع شابلونی را داشتید بتوانید از خدمات لیزر ما استفاده کنید  :

 • انواع برش لیزر برای شابلون های نقاشی کودکان و آموزش های کودکانه
 • برش لیزری شابلون برای درج انواع تبلیغات
 • تولید انواع شابلون برای اصناف مختلف تولیدی ، خدماتی ، فروشگاهی و…
 • تولید انواع ابزار مهندسی از شابلون ها و کاربردی در مراکز آموزشی مدارس ، دانشگاه و…

تولید انواع استند پلکسی

مزایای برش لیزری شابلون پلکسی

استفاده از ورقهای پلکسی توصیه ما به شما عزیزان جهت تولید انواع شابلون ها میباشد . ورقهای پلکسی ویژگیهای خاصی دارند که در هر زمینه بیشتری مخاطب را به خود جلب میکند . شابلون پلکسی به شما این امکان را میدهد تا از ویژگیهای زیر برخوردار باشید  :

 1. بهترین سطح برش

بدون شک یکی از مهمترین معیارهای کیفی یک شابلون کیفیت بالای برش آن میباشد که باید ویژگیهای زیر را داشته باشد

 • ظرافت بالا در دیواره های برش و صاف بودن سطح
 • دقت بالا در ابعاد و اندازه ها
 • عاری بودن سطوح برش خورده از سوختگی یا له شدگی

 2. سرعت بالا در تولید

ورقهای پلکسی از تمیزترین و با کیفیت ترین ورقها در خدمات لیزر ما میباشند که به دلیل در نظر گرفتن استانداردهای برش ، نه میسوزد ، نه شکسته میشود و نه در حین برش آتش میگیرد . از این رو :

 • سرعت تولید رو تیراژ اهمیت بالایی دارد که سرعت ورق پلکسی در برش بالا میباشد
 • به دلیل نداشتن دود و سوختگی نیز سرعت برش بالاتر میرود
 • در نتیجه  هزینه های تولید را کاهش میدهد

3. زیبایی شابلون ها

ورقهای پلکسی هم از نظز شفافیت و هم از نظر تنوع ظاهری بسیار زیبا دارد . جذابیت برش لیزری شابلون با ورق پلکسی حتی در فروش این شابلون ها نظر مشتری را بیشتر جلب میکند ( قابل توجه فروشگاه های لوازم التحریر  )

4. مقاومت بالا در برابر خوردگی

کاربرد شابلون ها همانطور که اشاره کردیم غیر قابل شمردن است . شابلون ها گاها با آب ف اسید ، بنزین ، تینر ، مواد شوینده و…. هر خورنده دیگری در تماس میباشد . از این رو باید از متریالی تولید شود تا بتواند مقاومت کافی را در تماس با خورنده ها داشته باشد . با برش لیزری شابلون  :

 • شابلون در مواجه با تینر ، اسید  ، مواد شوینده و سایر مواد خورنده
 • مقاومت عالی در برابر دمای بالا

مزایای برش لیزری شابلون ام دی اف

ورقهای ام دی اف رایجترین ورقها در زمینه خدمات لیزر میباشند که امروزه پا به پای ورقهای پلکسی کاربرد روز افزون خود را نشان داده است . هر گونه خدمات لیزر که با ورقهای پلکسی انجام میشود میتواند با ورقهای ام دی اف نیز دنبال گردد .

ارزان بودن ورق ام دی اف نسبت به ورق پلکسی

مهمترین ویژگی ورق های ام دی اف نسبت به پلکسی ارزان بودن ام دی اف است که در عین مقاومت کافی و سرعت بالای برش بسیار در تولید بصرفه  میباشد

موفق و پیروز باشید

هدایای تبلیغاتی کاسپین پرو

امتیاز شما
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *