خدمات برش لیزر

ماکت سازی با پلکسی

ماکت سازی با پلکسی
ماکت سازی با پلکسی

ماکت سازی با پلکسی

ماکت ها نمونه کوچکی از آن چیزی است که شما میسازید . به دلیل تجسم کردن درست از یک معماری قابل اجرا ابتدا ماکت آن را میسازند تا بتوان رفع نواقص ، تغییرات ساختاری و دید درست را در اجرای پروژه دنبال کرد . کاربرد  ورقهای پلکسی این بار به ماکت سازی اختصاص میابد . خدمات لیزر کاسپین پرو در زمینه برش لیزر پلکسی در پامنار با خدمات ماکت سازی با پلکسی خدمت شماست . بدون شک ساختن ماکت برای هر معماری و دستگاهی نیاز به قطعات با دقت برش بسیار بالا دارد . از طرفی برش ها باید بدون هیچ گونه له شدگی بوده و کاملا ضد آب و رنگ بندی را رعایت کند . در هر صورت بهترین ورقها ورقهای پلکسی گلاس میباشند که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد که چرا باید لیزر پلکسی را در اولویت قرار دهیم . در صنعت ماکت سازی خدمات لیزر کاسپین پرو را فراموش نکنید . تولید ماکت با ورق پلکسی طلایی و نقره ای و سایر رنگ ها  از ضخامت 2 تا 16 میلیمتر

خدمات لیزر پلکسی در پامنار

ماکت سازی با پلکسی

چرا ماکت سازی با پلکسی

همانطور که در بالا اشاره شد ماکت ها  نمونه کوچک شده ای از یک طرح ، معماری ، پروژه ساخت و ساز  ، دستگاه صنعتی ، خودرو یا هر قطعه خاص ، مجسمه و…. میباشند که  میتواند از چوب ، فلز ، پلاستیک ، فایبرگلاش و یا ورقهای پلکسی یا هر متریال دیگر تولید شود . اما ما به چند دلیل به شما پیشنهاد میکنیم ماکت سازی با پلکسی  را ترجیح دهید   :

  • ورق های پلکسی کاملا ضد آب میباشند
  • خدمات لیزر ورق پلکسی ارزان ترین هزینه برش قطعات را به همراه دارد
  • ورقهای پلکسی بسیار سبک و در عین حال به راحتی نمیشکنند
  • در برابر حرارت مقاوم میباشند
  • سطح برش آن بسیار دقیق و با تلرانس 0.01 برش میخورد

تولید استند پلکسی 2 میل تا 16 میل

خدمات ماکت سازی با پلکسی

مرکز ورق پلکسی پامنار است . ارزانترین این ورق ها را میتوانید از پامنار تامین کنید . در این بین خدمات لیزر کاسپین پرو از طراحی تا تولید و مونتاژ در خدمت شما میباشد . ماکت سازی با پلکسی  از مهمترین و حساسترین خدمات ماست که این روزها بهترین جایگزین روشهای دیگر برش پلکسی میباشد .

بهترین روشهایی برش پلکسی :

برش ورق با گیوتین

برش با اره دیسکی

برش با کاتر دستی

برش با کاتر پلاتر

چرا دستگاه لیزر را انتخاب میکنیم ؟

روش برش لیزر پلکسی بهترین و مدرینیزه ترین روش برش ورقهای پلکسی میباشد که ماکت سازی با پلکسی یکی از دهها کاربرد آن است . ویژگیهایی که این دستگاه ارائه میکنند عبارتند از :

برش دقیق ورق با تلرانس 0.01

سرعت بالای برش تا 40 میلیمتر در ثانیه

کیفیت عالی برش بدون ایجاد سوختگی روی دیواره برش ورق

تولید تابلو چلنیوم با برش پلکسی
برش لیزر پلکسی

ماکت سازی با پلکسی با کاسپین پرو

طراحان ما همواره در خدمت شما هستند تا ماکت سازی با پلکسی  را به صورت کاملا حرفه ای به شما ارائه کنند . تامین ورقهای سفید و رنگی و بهترین ورقهای طلایی و نقره ای پلکسی گلاس از ضخامت 1 میل تا 16 میلیمتر ، برش و لیزر ورقها و مونتاژ با چسب های مخصوص را از صفر تا صد به صورت پروژه محور و سفارشی با شما  در خدمات ماکت سازی با پلکسی  دنبال خواهیم کرد .

چسب مخصوص ورق پلکسی چیست  ؟

چسب کلروفرم  ، چسب  پایه سیانواکلیت  و چسب های آکریفیکس Acrifix  بهترین چسب های مخصوص مونتاژ قطعات پلکسی میباشند

موفق و پیروز باشید

خدمات لیزر کاسپین پرو

امتیاز شما
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *