محصولات تبلیغاتی

شکلات تبلیغاتی

شکلات تبلیغاتی
شکلات تبلیغاتی

شکلات تبلیغاتی

ما نمیتوانیم کلیه  هدایای تبلیغاتی را به دسته بندیهایی همچون  هدایای دیجیتالی و پوشاک و….. سایر هدایای با کاربردهای خاص محدود کنیم . انواع و اقسام هدایای تبلیغاتی خلاقانه وجود دارند که میتوانیم با استفاده از دستگاه های لیزر و حکاکی های ، میناکاری ها و…. نسبت به تولید آنها اقدام کنیم . اینجا نیز نوعی دیگر از این هدایای را برای شما داریم تحت عنوان شکلات تبلیغاتی   که با استفاده از حکاکی و برش لیزر روی چوب تولید و در بیش از 1000 طرح شکلات های تبلغیاتی تولید میشوند . برش هایی دقیق در طرح هایی بسیار زیبا و کاربر پسند  . همراه کاسپین پرو باشید با بهترین های شکلات تبلیغاتی

شکلات تبلیغاتی

شکلات تبلیغاتی چیست ؟

این هدیه ها که عنوان شکلات تبلیغاتی  به خود گفته اند میتوانند یک نماد بسیار جذاب از یک برند خاص باشند که از آن در محیطهایی همچون کافی شاپ ها ، رستوران ها ، قهوه خانه ها ، سفره خانه های سنتی ، بستنی خوریها ، شیرینی فروشی ها ، نمایشگاه های مختلف و….. کلی مکان عمومی دیگر در معرض دید عموم قرار بگیرند . ویژگیهایی که شکلات تبلیغاتی  دارد میتواند گزینه های زیر باشد :

  • تنوع بسیار بالا در برش لیزر چوب
  • طرح هایی کاملا متفاوت و جذاب
  • سرعت عمل بالا  در تولید و خدمات برش لیزر قطعات چوب برای تولید شکلات تبلیغاتی
  • هزینه های بسیار مقرون بصرفه در تعداد تولید بالا
  • و همینطوری ماندگاری بالا در مکان های اهدا شده با توگه به زیبایی های خاصی که دارند

درباره خدمات چاپ تامپو چه میدانید

چرا استفاده از شکلات تبلیغاتی

شکلات های تبلیغاتی میتوانند به دلایل مختلفی تولید  و توضیع میگردند و شاید برخی از ما تنها جنبه زیبایی این محصول را میبینیم . البته که زیب بودن این محصول آنقدر مهم است که این روزها علاوه بر محیطیهایی که در پاراگرا اول اشاره شد کلی محیط دیگر خواستار استفاده از آن هستند . درحالت کلی میتوانیم دلایل استفاده از شکلات تبلیغاتی  را در موارد زیر خلاصه کرد :

  1. استفاده به دلیل زیبایی شکلات تبلیغاتی
  2. استفاده به دلیل تنوع بسیار بالایی که طراحی میتواند روی آن پیاده کند
  3. کاربرد به دلیل اینکه مانند شکلات واقعی تمام نمیشود و برای قهوه خانه ها و قنادی ها این مورد خیلی مفید است
  4. کاربرد به دلیل هزینه های تولید بسیار ایین و مقرون بصرفه که در مقابل سایر هدایای تبلیغاتی  مانند جاکلیدی تبلیغاتی و خودکار پلاستیکی تبلغیاتی ارزان تر میباشد
  5. در معرض بودن شکلات تبلیغاتی  و جذب کاربارن در کوتاه مدت

انواع شکلات تبلیغاتی

شکلات های تبلیغاتی تماما از جنس چوب میباشند و نوع آن از نظر متریال تولید تنها در چوب ام دی اف خلاصه میشود . اما  از نظر طرح و رنگ میتوانند به بیش از 1000 مدل تقسیم شوند ( که البته طرح این محصولات غیر قابل شمارش است )

امتیاز شما
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *